Historia

Firma Leasing Partner to grupa doradców finansowych, doradzających, negocjujących i uzyskujących dla Państwa najlepsze oferty finansowania inwestycji.

Od 2000 roku, czyli już 23 lat naszym celem jest: oszczędzać Państwa czas i pieniądze. 

Pierwsze kroki w na rynku finansowym stawialiśmy w Europejskim Funduszu Leasingowym SA, a potem w EFL ale już w Grupie Credit Agricole. 

Następnie przyszedł czas na VB Leasing, oraz współpracę z Raiffeisen Leasing, Getin Leasing i Idea Leasing, aż wreszcie staliśmy się brokerem posiadającym w swoim portfelu wszystkie liczące się instytucje finansowe:

W 2010 roku wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, poszerzyliśmy ofertę o finansowanie kredytem, co jest w chwili obecnej ważnym elementem naszej oferty.

Kolejna zmiana to rok 2012, kiedy to umożliwiliśmy naszym klientom również ubezpieczanie przedmiotów leasingu, a to dzięki współpracy z naszymi nowymi Partnerami, Agencjami Ubezpieczeniowymi. Od tej pory oferujemy kompleksową usługę finansowania leasingiem i kredytem. 

Warto dodać, że oprócz tego, że jesteśmy doradcami posiadającymi duże doświadczenie na rynku finansowym,  mamy również ogromne doświadczenie biznesowe. Doświadczenie to zdobywaliśmy w firmach takich jak Copy Partner, Lyreco Polska, City Bank, PKO BP. Dzięki temu czujemy się pewnie i komfortowo w kontaktach z naszymi klientami.

Przez te wszystkie lata byliśmy świadkami przemian nie tylko w Polskim Biznesie, ale również zmian w regulacjach legislacyjnych dotyczących obszarów finasowo-podatkowych. Zmian, które czasami pomagały przedsiębiorcom w prowadzeniu swoich działalności, a czasami mocno je utrudniały. 

Przez te wszystkie lata, w tych dobrych, ale i też w tych trudnych chwilach  doradzaliśmy naszym klientom i pomagaliśmy uzyskiwać finansowania na rozwój firm. Mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli wspierać naszych stałych klientów oraz wszystkich nowych w obszarze finansowania inwestycji, wykorzystując swoją szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

 

ludzie w biurze