Jak działamy?

ludzie przy stoliku

Krok I: 

Docieramy do Państwa bezpośrednio do firmy bądź Państwo docieracie do nas z rekomendacji bądź tak jak właśnie teraz znajdujecie nas Państwo przez stronę WWW. Przekazujecie nam Państwo informację co ma być przedmiotem finansowania, a my doradzamy jakie finansowanie będzie najwłaściwsze i dopasowane do Państwa oczekiwań.

Krok II
Znajdujemy dla Państwa najlepsze oferty finansowania dostępne na rynku, konsultujemy je z Państwem i wybieramy tą najbardziej optymalną, dopasowaną do potrzeb i możliwości. Jakość naszej oferty ocenicie oczywiście Państwo sami, ale będąc Partnerami największych, najbardziej renomowanych banków i instytucji finansowych  w  Polsce mamy powody uważać, że będzie ona zwyczajnie bardzo dobra.

Krok III
Przygotujemy w Państwa imieniu wszystkie niezbędne dokumenty, a zrobimy to tak, aby mieć pewność otrzymania od instytucji finansowej decyzji pozytywnej na udzielenie wnioskowanego finansowania. Robimy to od 23 lat, więc możecie nam Państwo zaufać. W między czasie poprosimy jeszcze Państwa o przesłanie nam kompletu niezbędnych dokumentów lub odbierzemy je tam gdzie będzie Państwu wygodnie.

Krok IV
Podpisujemy z Państwem umowę finansowania oraz doprowadzamy do końca wszelkie formalności, abyście Państwo mogli rozpocząć użytkowanie zakupionego samochodu, urządzenia, maszyny, itp. To ten moment kiedy dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas obdarzyliście i polecamy się na przyszłość, przy kolejnych potrzebach finansowania. 

Tak właśnie działamy.

Jesteśmy dla Państwa, służymy swoim doświadczeniem, radą i możliwościami na rynku finansowym.

Sprawdźcie nas Państwo i przekonajcie się jak może być wygodnie z Leasing Partner

kluczyki do samochodu