Dlaczego Leasing Partner?

stojący ludzie

! Nasi Klienci znają nas osobiście - nie tylko z imienia i nazwiska ☺, wiedzą jak wyglądamy i kim jesteśmy. Wiedzą, że mogą nam zaufać. Jesteśmy do ich dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebują.

!! Znajdujemy najlepsze oferty finansowania - zwyczajnie wiemy gdzie dostaniemy najlepszą ofertę dla naszego klienta, ponieważ mamy przegląd wszystkich firm leasingowych. Wiemy gdzie będzie najtaniej, bez zapisów „małym druczkiem”, a do tego przy minimum formalności.

!!! Zajmujemy się formalnościami - skutecznie zajmujemy się wszelkimi zawiłościami formalnymi, podczas gdy Państwo skupiacie się na swoim biznesie nie tracąc czasu na uzyskanie finansowania.

!!!! Oszczędzamy Państwa czas i pieniądze - to My przyglądamy się ofertom firm leasingowych, wybieramy i negocjujemy najtańszą ofertę, z minimum formalności i bezpieczną w okresie finansowania. Następnie przy tylko niezbędnym Państwa udziale uzyskujemy to finansowanie.

PODSUMOWUJĄC: naszym celem jest stać się Państwa zaufanym Doradcą leasingowym. Doradcą, który zdobędzie zaufanie na lata, do którego będziecie Państwo chcieli wracać!

Nie wystarczy ☺?

No to zacznijmy od dylematu każdego leasingobiorcy…

Decydując się na zakup pojazdu, maszyny czy urządzenia niezbędnego do prowadzenia lub rozwijania działalności firmy stajemy przed podstawowym dylematem: jak sfinansować naszą inwestycję? 

Odpowiedź prosta: leasing lub kredyt. Prosta niestety tylko pozornie, ponieważ zarówno ilość opcji takiego rozwiązania jak i ilość potencjalnych leasingo-kredytodawców sprawia, że schody dopiero się zaczynają... 

Oczywiście istnieje kilka sposobów rozwiązania naszego problemu. 

Pierwszy z nich - wizyta w banku lub na jego stronie, złożenie wniosku i akceptacja warunków w przypadku pozytywnego rozpatrzenia naszej sprawy. Wydaje się to rozwiązanie najprostsze, jednak w praktyce najczęściej już takie proste nie jest. Dlaczego? Bo ilość banków jaką odwiedzimy przed uzyskaniem zgody na finansowanie może nas niemiło zaskoczyć, a kolejnym zaskoczeniem może być wysokość raty… Pod tym względem zdawać się na „ślepy traf"… Zdecydowanie nie warto.

Drugi sposób - zebranie możliwie wielu ofert, ich analiza i wybór tej, która jest absolutnie najlepsza. Rozwiązanie zdecydowanie lepsze pod względem rezultatu, ale kto raz spróbował, ten dokładnie wie ile bankowych schodów było do przejścia, ile kartek w kalendarzu miało adnotację „wizyta w banku” , ile czasu pochłonęła analiza ofert i załatwianie choćby elektronicznie wszystkich formalności. A oferta, czy aby na pewno optymalna? A co gdy zdecydowaliśmy się, na dany bank, a po złożeniu wszystkich dokumentów nie dostaliśmy finansowania…?

Trzecia możliwość - broker finansowy. Ale tu pojawia się natychmiast pytanie: Czy oferta brokera aby na pewno będzie korzystna, no bo przecież z pewnością zawiera dodatkowe prowizje? I tu rzeczywiście, zdarzają się pośrednicy np. w salonach i komisach, świadczący usługi tylko dla jednego banku. Rzeczywiście tu jedynie wygoda jest zyskiem kupującego, bo kolejne ogniwo w postaci pośrednika to dodatkowy koszt. Inaczej rzecz się ma w przypadku firm świadczących kompleksowe usługi finansowe będąc partnerem wielu banków i instytucji finansowych. Taki pośrednik dla danego klienta i jego konkretnej sytuacji, jednocześnie mając doskonałe rozeznanie wśród ofert wielu banków, indywidualnie dobiera najlepszą ofertę. Ponieważ staje się bez mała naszym „adwokatem”, wprost możemy powiedzieć o naszej kondycji finansowej lub przyznać się do zaległości (np. US, ZUS). Nasz adwokat-broker mając większą siłę przetargową i przetarte ścieżki współpracy z poszczególnymi bankami zdecydowanie łatwiej wynegocjuje lepsze warunki leasingowe czy kredytowe.

Podsumowując:

Pracownicy banków i firm leasingowych również pracują w systemie prowizyjnym, a co za tym idzie przekonanie, że bezpośrednio w "okienku" będzie taniej jest bardzo złudne. Naszemu Adwokatowi czyli dobremu brokerowi nie zapłacimy ŻADNEJ prowizji, bo zapłaci mu ją bank, tak jak robi to płacąc swojemu pracownikowi.

RÓŻNICA polega na tym, że broker pomoże wybrać i wynegocjować najlepszą ofertę z dostępnych na rynku, a pracownik banku będzie przekonywał do swojej własnej…

Takim Brokerem jest właśnie Leasing Partner. 

Jesteśmy po to, aby doradzić, znaleźć i zrealizować odpowiednie finansowanie Państwa potrzeb inwestycyjnych, pozwalające jednocześnie maksymalizować tarczę podatkową.

Broker, ok. Dlaczego warto wybrać Leasing Partner:

Bo nasza oferta, to „Leasing z ludzką twarzą” – jesteśmy niedużą firmą, nasi klienci znają nas osobiście ☺ i wiedzą, że warto nam zaufać.

Działamy kompleksowo w zakresie doradztwa, znalezienia oferty, zawarcia umów leasingu i ubezpieczenia przedmiotu leasingu. Nasi Klienci nie tracą czasu na zbędne formalności, ponieważ przejmujemy je na siebie, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

Mamy przegląd wszystkich ofert leasingowych na rynku, a co za tym idzie rzetelnie doradzimy w doborze najbardziej optymalnej oferty finansowania. Jeżeli pojawia się na rynku finansowym nowa oferta lub promocja, to nasi klienci wiedzą o niej pierwsi. Dzięki temu unikają długotrwałego i frustrującego procesu wyszukiwania okazji na rynku finansowym. 

Jesteśmy skuteczni w załatwianiu Państwa wniosków. Mając szczegółową znajomość kryteriów stosowanych przez firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać dla Państwa oferty, nawet przy najbardziej nietypowych przedmiotach leasingu lub sytuacjach biznesowych.

 sprzedawca