Firma

grupa ludzi

LEASING PARTNER- Kim jesteśmy?

Firma Leasing Partner to niezależni doradcy leasingowi wspierający swoich klientów w uzyskiwaniu najkorzystniejszych sposobów finansowania dla swoich inwestycji.

Nasi Klienci znają nas osobiście - nie tylko z imienia i nazwiska, wiedzą jak wyglądamy i kim jesteśmy. Wiedzą, że mogą nam zaufać. Jesteśmy do ich dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebują.

Współpracujemy ze wszystkimi firmami leasingowymi i finansowymi w Polsce. Wybieramy oferty tych firm, które dają nam pewność jakości obsługi, pozwalającą oszczędzać czas i pieniądze naszych Klientów.

Nasza oferta to „Leasing z ludzką twarzą", a naszym celem jest być Państwa zaufanym Doradcą leasingowym.

Od 23 lat służymy doświadczeniem i budujemy zaufanie klientów, z pełnym zrozumieniem poszukując i dopasowując instrumenty finansowe do ich potrzeb. Zwyczajnie wiemy gdzie dostaniemy najlepszą ofertę dla naszego klienta.

„Jesteśmy po to, aby doradzić, znaleźć i zrealizować odpowiednie finansowanie Państwa potrzeb inwestycyjnych. Państwo skupiacie się na swojej działalności, a my dbamy o Państwa komfort zapewniając pełną i kompetentną obsługę w obszarach finansowania”.

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Bezpłatnie doradzamy i znajdujemy dla naszych Klientów najkorzystniejsze oferty leasingowe. Następnie je realizujemy, przejmując na siebie wszelkie formalności.  Dbamy o to, aby nasi Klienci poświęcali tylko absolutnie niezbędną ilość swojego czasu na uzyskanie finansowania, a swój cenny czas przeznaczyli na rozwijanie swojego biznesu albo zwyczajnie na odpoczynek.

  

Co nas wyróżnia? 

- pełne zaangażowanie w dbałość o interesy naszych klientów, 
- elastyczność co do czasu i miejsca pracy z klientami, 
- wiedza ekspercka w obszarze leasingu

Pozostaje tylko zaprosić Państwa do sprawdzenia nas i przekonania się jak może być z nami wygodnie ☺. 

Zespół Leasing Partner

 

ludzie w biurze